W związku z rozgrywkami fazy grupowej Ligi Mistrzów jak i Ligi Europy bukmacher LvBet przewidział promocję swoim graczom, w której to nagradza najlepszych typerów.

Europejskie Puchary konkurs z nagrodami

Europejskie Puchary konkurs z nagrodami

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom podczas fazy grupowej europejskich pucharów, czyli Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Chcąc wziąć udział w konkursie nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Poza tym w każdym momencie można dołączyć do tej akcji.

Konkurs polega na zbieraniu punktów. Gracz, który zdobędzie ich najwięcej może liczyć na nagrody. System punktowania wygląda następująco:

  • za wygrany kupon: kurs x stawka x ilość sekcji
  • za przegrany kupon: stawka x ilość sekcji

Podczas tej akcji kwalifikują się kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, których kurs musi wynosić minimum 1.50. Należy jednak pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z rozgrywek Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy.

Minimalna stawka kuponu to 10 PLN.

Podczas każdej z sześciu kolejek fazy grupowej europejskich pucharów bukmacher LvBet przyzna nagrody dla dziesięciu graczy, którzy uzbierali najwięcej punktów. Tabela nagród przedstawia się następująco:

Pozycja w rankinguNagroda
1. Miejsce1000 PLN
2. Miejsce500 PLN
3. Miejsce300 PLN
4. Miejsce200 PLN
5. Miejsce150 PLN
6. Miejsce100 PLN
7. Miejsce75 PLN
8- 10 Miejsca50 PLN

Środki bonusowe znajdą się na koncie graczy dzień po zakończeniu każdej rundy!

bonus za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Dodatkowo na zakończenie zmagań w fazie grupowej bukmacher nagrodzi dodatkowo dziesięciu graczy, którzy sześciu kolejek gromadzili najwięcej punktów. Tabela nagród przedstawia się następująco:

Pozycja w rankinguNagroda
1. Miejsce5000 PLN
2. Miejsce2500 PLN
3. Miejsce1500 PLN
4. Miejsce1000 PLN
5. Miejsce750 PLN
6. Miejsce500 PLN
7. Miejsce400 PLN
8. Miejsce300 PLN
9. Miejsce250 PLN
10. Miejsce100 PLN

Nagrody z tej fazy trafią na konto graczy w dniu 13 grudnia.

Bukmacher LvBet: Pakiet dla nowych graczy

Bukmacher LvBet oferuje nowym graczom darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie o wartości 20 PLN i to bez dokonania depozytu. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, a dodatkowo wysłać emeila, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.

Jenak to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz może otrzymać bonus równowartości wpłaty. Maksymalnie można otrzymać nawet do 1000 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKupony bez podatku u legalnego bukmachera Fortuna
Następny artykułKupony bez podatku u legalnego bukmachera LvBet
Aktualne bonusy bukmacherskie za darmo od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie Betclic, STS, Fortuna, Betfan. Promocje, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów.