Ciekawą promocję swoim graczom oferuje bukmacher STS. Wystarczy na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowcze zagrać cztery kupony SOLO lub AKO, aby otrzymać darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Promocja dla aktywnych typerów od STS. Gratis jeden kupon!

Promocja dla aktywnych typerów od STS. Gratis jeden kupon!

Udział w tej ofercie mogą wziąć wszyscy graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Ta promocja składa się z okresów rozliczeniowych (etapów) od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59 i trwa do odwołania.

Chcąc wziąć udział w tej akcji należy na przestrzeni okresu rozliczeniowego zagrać cztery kuponu AKO lub SOLO. Jednak należy pamiętać, że bukmacher wymaga, aby minimum jeden kupon:

  • został zagrany z aplikacji mobilnej bukmachera STS
  • miał same zdarzenia z oferty LIVE

Kurs każdego kuponu promocyjnego nie może być mniejszy niż 1.85.

Stawka kuponu musi wynosić DOKŁADNIE 11 PLN.

Warto jest pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony z wykorzystaną opcją Cashout, a także mające zakłady z: superoferty, maxikombi oraz hitu dnia.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma od bukmachera STS darmowy bonus o wartości jednego kuponu i to niezależenie od rozliczenia zagranych kuponów. Środki znajdą się na koncie gracza maksymalnie do pięciu do zakończenia danego okresu rozliczeniowego.

Każdy użytkownik na przestrzeni jednego etapu może otrzymać jeden bonus.

Darmowy bonus dla nowych graczy od bukmachera Etoto

Bonus bez depozytu od bukmachera STS:

Bukmacher STS oferuje nowym graczom darmowy bonus bez dokonania depozytu. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas formularza rejestracyjnego. W zamian gracz otrzyma bonus w wysokości 29 PLN.

Jednak to nie wszystko. Po dokonaniu dwóch pierwszych wpłat gracz otrzyma bonus o równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułLegalny polski bukmacher BetClic darmowy cashback na start
Aktualne bonusy bukmacherskie za darmo od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie Betclic, STS, Fortuna, Betfan. Promocje, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów.