W związku ze spotkaniami eliminacyjnymi do Mistrzostw Europy 2020 bukmacher Fortuna oferuje darmowy freebet o wartości 10 PLN za trafiony kupon.

Fortuna freebet za darmo

Fortuna freebet za darmo

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 11 do 13 października.

Typer, który chce wziąć udział w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, nie tym bardziej się zapisywać.

Podczas tej akcji bukmacher Fortuna dopuszcza jedynie kupony AKO, na których muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia. Wszystkie typy na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej z piłki nożnej.

Jednak KONIECZNIE na kuponie musi znajdować się typ na pojedynek pomiędzy Polska – Macedonia w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020.

Należy jednak pamiętać, że kupon musi zostać zagrany z aplikacji mobilnej bukmacher Fortuna!!

bonus za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Stawka minimalna kuponu to 10 PLN, ale z akcji są wykluczone automatycznie kupny zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher Fortuna przyzna freebet o wartości 10 PLN pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki akcji, a poza tym został rozliczony jako wygrany.

Fortuna: Kod promocyjny za darmo

Bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom darmowe bonusy na start: freebet 20 PLN bez dokonania wpłaty oraz bonus równowartości depozytu, gdzie maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Chcąc skorzystać z tej promocji należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher Fortuna dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułVoucher 40 PLN za darmo od bukmachera STS
Następny artykułBonus co tydzień do 100 PLN na Ligę Mistrzów i Ligę Europy od STS
Aktualne bonusy bukmacherskie za darmo od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie Betclic, STS, Fortuna, Betfan. Promocje, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów.