Bukmacher STS oferuje graczom, którzy nie korzystali jeszcze z aplikacji mobilnej darmowy voucher w wysokości 40 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Darmowy voucher dla graczy bez wpłaty od STS

Darmowy voucher dla graczy bez wpłaty od STS

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, ale wcześniej nie używali aplikacji mobilnej tego operatora.

Promocja aktywna jest graczom do 29 sierpnia do godz. 23:59. Chcąc otrzymać darmowy voucher wystarczy pobrać aplikację mobilna bukmachera STS. Można to zrobić strony bukmachera STS.pl, a następnie ją zainstalować. To wszystko zajmie graczowi dosłownie chwilę.

Pozostaje już tylko zalogować się do aplikacji i wyrazić chęć odebrania vouchera. Trzeba to zrobić w bocznym menu „Akcje i bonusy”.

bonus za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

To sprawi, że na konto gracza trafi darmowy voucher o wartości 40 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłaty.

STS: Darmowy bonus na start:

Bukmacher STS przyznaje darmowy bonus swoim graczom w wysokość 29 PLN za założenie konta. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, a na konto gracza trafi darmowy freebet bez dokonywania żadnej wpłaty.

Poza tym gracz, który dokona pierwszej wpłaty otrzyma od bukmachera bonus równowartości depozytu, np. gracz wpłacił 750 PLN druga taka sama wartość, ale jedynie w środkach bonusach znajdzie się na koncie gracza. Można łącznie otrzymać do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny polski bukmacher BetClic darmowy cashback na start
Następny artykułKupony bez podatku u legalnego bukmachera Fortuna
Aktualne bonusy bukmacherskie za darmo od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie Betclic, STS, Fortuna, Betfan. Promocje, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów.