Bukmacher Fortuna zwiększa wygrane swoim graczom o 14%. Wystarczy zagrać kupon w godzinach 17:00 – 18:00, aby cieszyć się z ewentualnej większej wygranej.

Piłkarski Happy Hours u bukmachera Fortuna

Piłkarski Happy Hours u bukmachera Fortuna

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom w każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:00, kiedy rozgrywana jest PKO Ekstraklasa. Już dzisiaj, czyli 30 sierpnia użytkownicy mogą skorzystać z bonusy „Happy Hours”.

Wystarczy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI i dodać do kuponu kurs bonusowy „Happy Hours” znajdujący się po lewej stronie. Dzięki czemu dany kupon automatycznie jest objęty promocją.

Kupon może zostać zagrany zarówno z strony internetowej jak i aplikacji mobilnej bukmachera Fortuna. Na kuponie muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia. Wszystkie typy muszą pochodzić z piłki nożnej z oferty przedmeczowej.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

bonus za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

W tej promocji nie biorą udziału kupony, które mają zdarzenia z Superoferty, hitu dnia i maj ace bezpieczny zakład.

Bonus bez wpłaty od bukmachera Fortuna:

Bukmacher Fortua oferuje swoim graczom darmowy bonus bez dokonania wpłaty w wysokości 20 PLN. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, aby otrzymać darmowe środki na grę.

Poza tym gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na pierwszy kupon bez ryzyka oraz bonusu rozwartości wpłaty. Maksymalnie do 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułE-Sport: Berlin Major 2019 darmowe vouchery od bukmachera STS
Następny artykułBonusy dla najlepszych typerów europejskich pucharów u bukmachera LvBet
Aktualne bonusy bukmacherskie za darmo od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie Betclic, STS, Fortuna, Betfan. Promocje, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów.