Podczas obecnego weekendu, tj. od 27 do 29 bukmacher LvBet oferuje swoim graczom kupony bez podatku. Wystarczy zagrać kupon z aplikacji mobilnej wspomnianego operatora na zmagania z LaLiga, aby cieszyć się z większej wygranej.

LaLiga promocje u bukmachera

LaLiga promocje u bukmachera

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać w dniach 27 – 29 września. Typer, który chce z niej skorzystać nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Bukmacher dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Należy jednak pamiętać, że w tej akcji biorą udział JEDYNIE kupony zagrane z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet.

Na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia ze spotkań siódmej kolejki hiszpańskiej LaLigi. Jest z czego wybierać, bowiem przed nami chociażby Derby Madrytu: Atletico vs Real, czy też Getafe vs Barcelona.

bonus za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Stawka kuponu jest dowolna, ale należy pamiętać, że bukmacher wyklucza wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona przez bukmachera LvBet pod warunkiem, że zagrane kupony spełniają powyższe punkty, a także został rozliczony jako wygrany.

Każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

LvBet: Freebet bez depozytu na start

Bukmacher LvBet oferuje nowym graczom darmowy bonus w kwocie 20 PLN na start i to bez dokonania depozytu. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE i wysłać emaila na wskazany email, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.

Jednak to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszej wpłaty bukmacher LvBet przyznaje bonus równowartości depozytu, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy dla najlepszych typerów europejskich pucharów u bukmachera LvBet
Następny artykułZakład bez ryzyka na Ligę Mistrzów u bukmachera BetClic
Aktualne bonusy bukmacherskie za darmo od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie Betclic, STS, Fortuna, Betfan. Promocje, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów.