Bukmacher BetClic oferuje nowym swoim graczom ciekawą promocję na start w formie Cashbacka, czyli zakładu bez ryzyka. Jeżeli okażę się, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany na konto gracza trafi zwrot stawki nawet do 500 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego KOD500!

Zakład bez ryzyka za darmo u bukmachera BetClic. Zwrot do 500 PLN

Zakład bez ryzyka za darmo u bukmachera BetClic. Zwrot do 500 PLN

Typowanie u bukmachera BetClic jest zgodne z polskim prawem, ponieważ ten operatora posiada licencję na działalność w Polsce z Ministerstwa Finansów.

Z pakietu powitalnego może skorzystać każdy typer, który jeszcze wcześniej nie posiadał konta u tego bukmachera.

Warunek konieczny tej akcji to dokonanie rejestracji konta na stronie bukmachera BetClic.pl. Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy tez nazwisko. To wszystko sprawia, że ten proces jest niezywkle prosty i nie zajmie zbyt wiele czasu.

Niezwykle ważne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego KOD500 w formularzu rejestracyjnym. Dzięki czemu bukmacher dokona pakietu promocyjnego.

Darmowy kod promocyjne KOD500

Następnie pozostaje już dokonanie pierwszego depozytu i zagranie kuponu.

Jeżeli okaże się, ze faworyci Cię zawiedli i tym samym kupon okazał się przegrany to nie ma się czym martwić. Ponieważ bukmacher dokona zwrotu stawki za jaką został on zagrany. Na konto gracza maksymalnie może wrócić nawet 500 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera BetClic

Zwrot nastąpi automatycznie po tym jak bukmacher BetClic rozliczy dany kupon.

Warto jest wiedzieć, że ta promocja dotyczy wyłącznie pierwszego kuponu.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus dla aktywnych graczy od bukmachera STS
Następny artykułE-Sport: Berlin Major 2019 darmowe vouchery od bukmachera STS
Aktualne bonusy bukmacherskie za darmo od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie Betclic, STS, Fortuna, Betfan. Promocje, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów.