Dzisiaj (13 marca 2023 roku) odbędzie się druga konferencja przed High League 6. A już za pięć dni czekają nas wielkie emocje. Gdzie zawalczą zawodnicy? Ile wydarzeń jest na karcie walk? Gdzie można obstawiać u bukmacherów High League 6? O tym dowiesz się z przygotowanego przez nasze grono redakcyjne poradnika.

Co warto wiedzieć o High League 6?

Pierwotnie ta gala miała być wielkim świętem polskich freak fightów. W jednej z głównych walk mieli zaś zmierzyć się Marcin „El Testosteron” Najman i Jacek „Stary Muran” Murański. Finalnie jednak do tego starcia nie dojdzie. Wszystko ze względu na śmierć Mateusza Murańskiego (syna Jacka Murańskiego). Warto dodać, że samo wydarzenie zaplanowano na 18 marca 2023 roku. Jeśli chcesz obstawiać high league fortuna kod promocyjny, to warto się spieszyć. W końcu do rozpoczęcia eventu zostało bardzo niewiele. 

Należy dodać, że gala odbędzie się zaś w słynnym katowickim Spodku. Jak podawali ostatnio organizatorzy, do kupienia są już ostatnie bilety. Wszystko zatem wskazuje na to, że w Katowicach będzie komplet publiczności. Nie dojdzie co prawda do długo wyczekiwanego starcia Marcina Najmana z Jackiem Murańskim, ale i tak kibice nie powinni narzekać na brak emocji. Na karcie walk jest bowiem kilka bardzo mocnych zestawień. Co ważne, możesz je nie tylko oglądać (na żywo lub przez system PPV), ale także obstawiać. Zakłady na High League 6 ma zaś w swojej ofercie legalna firma bukmacherska Fortuna. Co ważne, są tam do typowania opcje podstawowe oraz dodatkowe.

Kto zawalczy na High League 6?

Jeśli nic się nie zmieni, to na karcie walk zobaczymy dziewięć pojedynków. W walce wieczoru Marcin Dubiel zmierzy się z Jarosławem „pashąBicepsem” Jarząbkowskim. Na karcie nie brakuje także zestawienia Pauliny Hornik z Lexy Chaplin. Obie panie nie tak dawno miały drobny konflikt. Dzięki temu sobotnie starcie zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco. Jeśli interesuje Cię high league obstawianie wagi ciężkiej, to nie będziesz zawiedziony. W katowickim Spodku dojdzie do elektryzującego pojedynku Denisa „Bad Boya” Załęckiego z Pawłem „Tyborim” Tyburskim. Na karcie walk jest także Marcin Najman. „El Testosteron” zmierzy się z Pawłem „Prezesem FEN” Jóźwiakiem. Co ciekawe, panowie już raz się ze sobą mierzyli. Niedawno – na gali Wotore – dużo lepszy okazał się Paweł Jóźwiak. Jak będzie tym razem?

Jacy są najwięksi faworyci przed High League 6?

Eksperci uważają, że bez żadnych problemów ze swoją przeciwniczką poradzi sobie Lexy Chaplin. Nie da się ukryć, że influencerka ma o wiele większe doświadczenie od Pauliny Hornik. W tym momencie firma bukmacherska Fortuna wystawiła na Lexy Chaplin kurs 1,16. Dużo wskazuje na to, że większych kłopotów z zanotowaniem wiktorii nie będzie miał Denis Labryga, który stanie w szranki z Konradem Karwatem. Obecnie kurs na zawodnika, który ma w kolekcji m.in. starcia na Gromdzie, to jedynie 1,22. Eksperci twierdzą, że Marcin Dubiel – w walce wieczoru – wyraźnie przegra ze swoim rywalem. Kurs na Jarosława Jarząbkowskiego to 1,25.

Poprzedni artykułSTS zmniejsza przegrane graczom za typowanie Wimbledonu.