Bukmacher STS online oferuje każdemu typerowi specjalną akcję promocyjną, gdzie to można liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony. Każdy z użytkowników może otrzymać nawet 60 PLN.

Gwarantowane 60 PLN na Wimbledon od STS

Gwarantowane 60 PLN na Wimbledon od STS

Na pewno każdy fan tenisa na tą imprezę czeka z wielką niecierpliwością. W dodatku będzie mogli oglądać naszych rodaków. W tym Igę Świątek, która jest główną faworytką do wygrania tej imprezy.

Na przeciw graczom natomiast wychodzi bukmacher STS, który oferuje akcję promocyjną „Cashback do 60 PLN na LIVE”, a jest ona dostępna w dniach od 27 czerwca do 2 lipca do godziny 23:59.

Typer, który chce skorzystać z powyższej promocji koniecznie musi mieć na uwadze, że trzeba koniecznie do niej dołączyć na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Codziennie bonusy na Wimbledon

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, który to musi spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie pochodzące z Wimbledonu i obowiązkowo z oferty LIVE
  • kurs typu nie mniejszy niż 1.50
Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie

W przypadku przegranej każdy użytkownik otrzyma premię o wartości 15% za każdy przegrany kupon. Łącznie może ona wynieść nawet 60 PLN.

Jaki kod promocyjny STS?

Bukmacher STS online na start każdemu typerowi oferuje limitowany pakiet powitalny, w którym to na sam start można otrzymać premię za każdy z trzech depozytów. Maksymalna wartość, jaka może trafić na konto typer to nawet 1500 PLN.

A warto mieć na uwadze, że to nie wszystko, ponieważ pierwsze kupony z zakładów bukmacherskie, sportów wirtualnych i Betgames są objęte ubezpieczeniem. Przy okazji trzeba wspomnieć, że w STS kod promocyjny daje jeszcze wiecej niż tradycyjna rejestracja bez kodu.

Pamiętać trzeba istotny aspekt, a mianowicie wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A dodać trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy warto opierać swoją grę tylko na własnych typach bukmacherskich?
Następny artykułObstawianie high league u bukmacherów
Aktualne bonusy bukmacherskie za darmo od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie Betclic, STS, Fortuna, Betfan. Promocje, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów.