Przed nami spotkania drugiej kolejki Ligi Mistrzów. Z tej okazji bukmacher BetClic przeprowadza promocje graczom, w której zmniejsza ryzyko przegranej. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany to wspomniany operator przyzna bonus w wysokości 50 PLN.

Darmowe bonus na Ligę Mistrzów

Darmowe bonus na Ligę Mistrzów

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 30 września do 2 października. Użytkownik, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej promocji kwalifikują się jedynie kupony AKO, których kurs łączny nie może być mniejszy niż 5.00. Jednak warto jest wiedzieć, że na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty bukmachera BetClic na zmagania z drugiej kolejki Ligi Mistrzów.

bonus za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Nie da się ukryć, ze jest z czego wybierać, ponieważ zostaną rozegrane chociażby takie spotkania jak Barcelona vs Inter, Tottenham vs Bayern czy też Lille vs Chelsea.

Stawka kuponu musi wynosić minimum 50 PLN, ale należy pamiętać, że z akcji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jeżeli jego kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher Betclic w dniu 3 października przyzna mu bonus o wartości 50 PLN. Warto jest pamiętać, że każdy typer może otrzymać tylko jeden bonus.

BetClic: Jaki kod promocyjny?

Bukmacher BetClic oferuje na start swoim graczom pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc z niego skorzystać wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji. To sprawi, że wspomniany operator dokona aktywacji bonusu.

Jeśli okaże się, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu 100% stawki. Typer może otrzymać nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKupony bez podatku u legalnego bukmachera LvBet
Następny artykułVoucher 40 PLN za darmo od bukmachera STS
Aktualne bonusy bukmacherskie za darmo od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie Betclic, STS, Fortuna, Betfan. Promocje, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów.